• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد
  • اِلخَميس ٢۰ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Thursday, August 22, 2019
کلیدواژه: 48936
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ سه شنبه ۱۱ مهر، ساعت 12:05
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۷/۱۶

                                                                                                                              تاریخچه تأسیس بیمارستان سلمان فارسی بوشهر

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی  سلمان فارسی بوشهر یکی از بزرگترین مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی در جنوب غرب کشور می باشد که عملیات ساختمانی آن در تاریخ1375/12/15 در زمینی به وسعت 104000 مترمربع و با زیربنای 35000 متر مربع توسط "رییس جمهور وقت جناب آقای هاشمی رفسنجانی افتتاح و آغاز به کار کرد. و جزو اولین مراکزی است که موفق به اخذ گواهینامه ISO٩٠٠١:٢٠٠٠  از شرکت RWTUV در سال ..... و سیستم مدیریت یکپارچه IMS بر مبنای استانداردهای بین المللی زیست محیطی ISO ١٤٠٠١:٢٠٠٤، کیفیت ISO٩٠٠١:٢٠٠٠ و ایمنی شغلی و بهداشت حرفه ای OHSAS ١٨٠٠١:١٩٩٩ در سال1392 و در سال1396موفق به اخذ گواهی نظام آراستگی شده است.
بیمارستان سلمان فارسی بوشهر در راستای اجرای سیاستهای سازمان تأمین اجتماعی در عمل به تعهدات سازمانی در قبال درمان بیمه شدگان ایجاد شده و بعنوان واحد ملکی (درمان مستقیم)، در قالب نهاد عمومی غیر دولتی اداره می شود.
در حال حاضر این مرکز با داشتن 200 تخت ثابت و185تخت فعال بعنوان  بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی در ردیف یکی از بزرگترین مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی درسطح کشور قرار دارد. پوشش درمانی این بیمارستان وسیع بوده و با دارا بودن بخشهای فوق تخصصی (آنکولوژی – گوارش - ریه) و بخشهای تخصصی جراحی – داخلی – اعصاب - CCU –- ICU جنرال و واحدهای کلینیکی و پاراکلینیکی شامل رادیولوژی – MRI –CT  اسکن – آزمایشگاه - پاتولوژی- اکوکاردیوگرافی و تست ورزش – آندوسکوپی – فیزیوتراپی - سنگ شکنی - دندانپزشکی - اورژانس و... با اتکاء بر نیروهای انسانی آگاه، مجرب، دانش مدار، معتقد و متعهد به آرمان های والای انسانی با رعایت اصل پاسخگویی و پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای و رعایت منشور حقوق بیمار، همراه با حفظ کرامت انسانی با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته روز نسبت به ارائه خدمات تشخیصی و درمانی در بخشهای سرپائی و بستری برای کلیه مراجعین با اولویت بیمه شدگان تأمین اجتماعی فعالیت می نماید.

 

 

                                                                                                                          روابط عمومی بیمارستان سلمان فارسی بوشهر

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha