• ۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور
  • اِلأَحَّد ٢٣ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Sunday, August 25, 2019
کلیدواژه: 44429
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ شنبه ۲۴ تير، ساعت 12:39
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱/۲۷

بخش اطفال

بخش  اطفال بیمارستان ضمن خوش آمد گویی به شما بیمار گرامی و خانواده ارجمند، بر خود لازم می داند که اطلاعاتی را درخصوص شناسایی قسمت های مختلف بیمارستان و مقررات بخش در اختیار شماقرار دهد.

1-   لطفاً وسایل مورد نیاز بیمار خود را طبق لیستی که به شما داده می شود تهیه نموده و در اختیاربخش قرار دهید.

2  -ساعت ملاقات ساعت 4 - 3 بعدازظهر می باشد.

3-مکان تهیه گل ، مواد غذایی ، آب، انواع آب میوه و .... و لباس یک بار مصرف از بوفه بیمارستان واقع در درب ورودی سالن بیمارستان می باشد.

4- درصورت وجود بیماری های تنفسی مثل سرماخوردگی ، آنفلوآنزا ، اسهال و ... لطفاً جهت جلوگیری از انتقال به نوزاد خود وسایر مادران و نوزادان به مسئول شیفت اطلاع دهید تا تدابیر لازم بهداشتی و درمانی را به شما توصیه نماید.

5-جهت تحویل و تحول نوزاد خود به بخش نوزادان ابتدا زنگ بزنید در صورت جواب ندادن کمی منتظر بمانید زیرا ممکن است پرسنل به دلیل اجرای خدمات درمانی بیمار امکان پاسخگویی سریع به شما را نداشته باشد.

6-لطفاًمطالب آموزشی که پرسنل بخش در اختیار شما قرار می دهد را مطالعه بفرمائید زیرا درمراقبت از نوزادتان به شما کمک می کند.

7-پس ازترخیص بیمارتان در صورتی که بیمار شما واکسینه نشده باشد به واحد واکسیناسیون واقع در طبقه دوم سمت چپ اتاق عمل مراجعه نمائید و پس از واکسینه شدن نوزادتان از بیمارستان خارج شوید.

8-جهت تماس با بخشICU  N از شماره های20-33442815  و داخلی 3215و 2220 استفاده نمائید.

9-درصورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به واحد  مددکاری و رسیدگی به شکایات ابتدای درب ورودی شیشه ای، سمت راست مراجعه نمائید . مسئول واحد سرکارخانم نجف زاده می باشند.

در پایان امیدواریم با رضایت و سلامتی کامل بخش را ترک نموده و با خاطره ای خوش بیمارستان را ترک فرمایید.

 

 

با تشکر

بیمارستان سلمان فارسی

بخش اطفال

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha