زمان انتشار: ۱۳۹۸ جمعه ۲۵ مرداد ساعت 10:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۲۳ ساعت 15:32    تعداد بازدید: 324    کد مطلب: 86131

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای، کارفرمایان را در پرداخت بدهی‌هایشان یاری می‌کند
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب برای کارگاه‌هایی که از نظر مالی دچار مشکل هستند، بسیار راهگشاست و کارفرمایان را در پرداخت بدهی‌هایشان یاری می‌کند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، زهرا سعیدی مبارکه اظهار داشت: تامین اجتماعی نهادی است که وظیفه اش ایجاد رضایتمندی و امنیت خاطر در سطح جامعه است و با این اقدام، حرکتی سازنده انجام داده است.
وی افزود: منافع سازمان تأمین اجتماعی ایجاب می کند که از تولید کنندگان و کارفرمایان حمایت کند تا با تولید بیشتر و جذب نیروی جدید منابع حق بیمه این سازمان نیز افزایش یابد.
وی گفت: سازمان تأمین‌اجتماعی درعین اینکه کارفرمایان کارگاه‌های بدهکار را یاری می‌دهد، شایسته است که مزایایی نیز برای کارفرمایانی که حق‌بیمه کارگاه‌شان را به موقع و به میزان واقعی پرداخت می‌کنند، درنظر بگیرد تا از این طریق سایر کارفرمایان نیز ترغیب به خوش‌حسابی شوند.
نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی افزود: تأمین‌اجتماعی ‌باید به گونه‌ای عمل کند که ضمن تشویق و ایجاد انگیزه برای پرداخت حق‌بیمه به‌موقع و کامل در کارفرمایان، شرایط مناسب‌تری برای تداوم و ادامه فعالیت کارگاه‌ها فراهم شود.
عضو کمیسون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: آگاه سازی و در جریان قرار گرفتن تمامی کارفرمایان از اجرای این طرح مورد توجه باشد تا با اطلاعات لازم به شعب مراجعه و از مزایای این طرح بهره مند شوند.
سعیدی مبارکه تاکید کرد: اجرای قانون بخشودگی جرایم توسط سازمان تامین‌اجتماعی، کارفرمایان را از بحران اقتصادی خارج می‌کند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha