• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 77881
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۸ فروردين، ساعت 17:34
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۱/۲۸
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی در گرامیداشت روز آزمایشگاه گفت : گرچه ممکن است کار و فعالیت آزمایشگاه به خوبی دیده نشود ولی مجموعه آزمایشگاه اثرگذاری مهمی در فرآیند تشخیص و درمان برعهده دارد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سلمان فارسی: به مناسبت تولد حکیم جرجانی و روز آزمایشگاه ریاست بیمارستان با حضور در محل آزمایشگاه این بیمارستان طی مراسمی از کارکنان آزمایشگاه تقدیر کرد. در این مراسم که با حضور مدیر، مترون، مسئولین اداری و مالی و ... در محل آزمایشگاه انجام شد، ضمن تبریک این روز، از زحمات و تلاش‌های کارکنان آزمایشگاه‌ در طول سال گذشته و به ویژه در ایام تعطیلات نوروز تقدیر شد.
دکترجلال شجاعت رئیس بیمارستان سلمان فارسی با اشاره به اهمیت و حساسیت کار آزمایشگاه گفت : همه آزمایش‌ها به ویژه آزمایش‌های بخش اورژانس که فرصتی برای تکرار مجدد ندارد، از اهمیت ویژه‌ای برای روند تشخیص و درمان برخوردار هستند.
دکتر شجاعت افزود: گرچه ممکن است کار و فعالیت آزمایشگاه به خوبی دیده نشود ولی مجموعه آزمایشگاه اثرگذاری مهمی در فرآیند تشخیص و درمان برعهده دارد. رئیس بیمارستان سلمان فارسی در ادامه  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران واحد آزمایشگاه با اهداء گل، شیرینی و هدایا از آنان تقدیر نمودند.
 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha