• ۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير
  • اِلأَحَّد ١٨ ذو القعده ١٤٤۰
  • Sunday, July 21, 2019
کلیدواژه: 75956
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۵ اسفند، ساعت 08:03
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۲/۱۵
دریافت مجدد لوح بیمارستان دوستدار کودک توسط بیمارستان سلمان فارسی

بیمارستان سلمان فارسی موفق به دریافت مجدد لوح بیمارستان دوستدار کودک شد

بیمارستان سلمان فارسی تنها بیمارستان صاحب صلاحیت جهت تمدید گواهینامه بیمارستان دوستدار کودک در استان بوشهر شده است

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سلمان فارسی بوشهر، بیمارستان سلمان فارسی بوشهر به منظور ارتقاء کیفیت ارائه خدمات پس از یکسال برنامه ریزی و تمرکز بر اقدامات مرتبط اعم از آموزش به کارکنان، بیماران و همراهان و خرید تجهیزات لازم موفق به تمدید لوح بیمارستان دوستدار کودک در سال 97 گردید.

در این راستا، بیمارستان تلاش می نماید که با تقویت راهکارهای حفظ سلامت کودکان و نیزتغییر روش های نادرست تغذیه شیرخواران، مادران را در جهت مسئولیت پذیری و مراقبت و تغذیه صحیح فرزندانشان توانمند نماید. شایان ذکر است در سال 1397بیمارستان سلمان فارسی تنها بیمارستان صاحب صلاحیت جهت تمدید این گواهینامه در استان بوشهر بوده است.

همچنین با تلاش و همت دکتر جلال شجاعت ریاست بیمارستان سلمان فارسی و کادر مامایی و متخصصین زنان این مرکز، با کاهش آمار سزارین شکم اول به میزان 11درصد نسبت به سال پیش بیمارستان برتر استان در زمینه رعایت استانداردهای انجام سزارین در استان بوشهر گردید. ارتقاء کیفیت ارائه خدمات و افزایش رضایتمندی مراجعین از اولویت اهداف و مهمترین دغدغه های مدیران بیمارستان سلمان فارسی است که انشاالله در آینده نزدیک این امر محقق خواهد شد.

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha