• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد
  • اِلأَربِعا ١٥ شوال ١٤٤۰
  • Wednesday, June 19, 2019
کلیدواژه: 73632
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۰ بهمن، ساعت 12:04
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۱/۱۰
همایش دو روزه پدافند غیر عامل و مدیریت خطر حوادث و بلایای بیمارستانی در بیمارستان سلمان فارسی برگزار گردید

برگزاری همایش پدافند غیر عامل و مدیریت خطر حوادث و بلایای  بیمارستانی
همایش پدافند غیر عامل و مدیریت خطر حوادث و بلایای  بیمارستانی صبح  چهارشنبه مورخ97/11/10 با حضور دکتر علی نصیری استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) ، کلیه مسئولین مراکز درمانی استان ، نمایندگان استانداری و فرمانداری و دیگر ادارات استان  در محل سالن اندیشه بیمارستان سلمان فارسی برگزار گردید.
درابتدای همایش دکتر شجاعت رئیس بیمارستان سلمان فارسی ضمن خیر مقدم به میهمانان و شرکت کنندگان  در سخنان کوتاهی به بیان اهمیت جایگاه دفاع و جهاد و همچنین اهمیت پدافند غیر عامل و کاربرد آن در بیمارستان ها پرداخت.
درادامه این همایش غلامحسین جمالی مسئول حراست درمان تامین اجتماعی استان بوشهر تاریخچه ای از پیدایش پدافند غیر عامل ، اهمیت کاربرد آن در زندگی مردم و اجرای آن در بیمارستان ها ارائه نمودند.
در ادامه این همایش دکتر علی نصیری استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) و مسئول دبیرخانه دائمی بین المللی سلامت در حوادث و بلایا  که به عنوان مدرس این همایش دعوت شده بود در خصوص  مفاهیم پایه پدافند غیر عامل و مدیریت خطر حوادث و بلایای بیمارستانی،آلودگی زدایی بیمارستانی و مدیریت حوادث و تهدیدات پرتویی و هسته ای،مدیریت حوادث با مصدومین انبوه،سامانه فرماندهی حادثه بیمارستانی، سناریو نویسی و طراحی حوادث و بلایا  صحبت هایی ایراد نمودند .
این همایش به صورت دو روزه و با حضور کلیه فرماندهان حادثه بیمارستان سلمان فارسی و دیگر مراکز درمانی استان در حال برگزاری است .

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha