• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد
  • اِلأَربِعا ١٥ شوال ١٤٤۰
  • Wednesday, June 19, 2019
کلیدواژه: 72952
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ دي، ساعت 13:34
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۰/۲۶
سمینار پیشگیری و کنترل عفونت در بیمارستان ها در سالن اندیشه بیمارستان سلمان فارسی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سلمان فارسی، آشنایی با اصول و مبانی سمینار پیشگیری و کنترل عفونت در بیمارستان در سالن اندیشه بیمارستان سلمان فارسی برگزار شد.

سمینار آشنایی با اصول و مبانی پیشگیری و کنترل عفونت در بیمارستان با هدف آشنایی با تازه های عقونت های بیمارستانی و اصول و پیشگیری از آن روز چهارشنبه97/10/26 از ساعت 8:30الی 13 با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر و شرکت نوین پاک شرق در سالن اندیشه بیمارستان سلمان فارسی بوشهر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم با اهدا لوح تقدیر، دسته گل و هدیه از طرف ریاست بیمارستان سلمان فارسی از دکتر فرهاد عباسی متخصص بیماریهای عفونی شاغل در بیمارستان سلمان فارسی - که در هفته پژوهش از طرف دانشگاه علوم  پزشکی بوشهر به عنوان پژوهشگر برتر انتخاب گردیده بود- تقدیر شد.

محورهای این همایش آشنایی عبارت بودند با : 1. اصول و مبانی سمینار پیشگیری و کنترل عفونت در بیمارستان2. بهداشت دست و روشهای پیشگیرانه3. اپیدمی عفونت های مقاوم به آنتی بیوتیک ها 4. برخورد بالینی با بیماران در بخش های ویژه که توسط سخنرانان جلسه آقایان دکتر عباسی،نکونام،رستم آبادی و نماینده ی شرکت نوین پاک شرق ارائه گردید.

این همایش دارای امتیاز بازآموزی بود که توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جهت شرکت کنندگان محاسبه خواهد شد .

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha