زمان انتشار: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۹ خرداد ساعت 08:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۸ ساعت 10:28    تعداد بازدید: 308    کد مطلب: 17409

با صدور بیانیه ای تاکید شد؛
دعوت اداره کل تامین اجتماعی قم از مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس
اداره کل تأمین‌اجتماعی استان قم با صدور بیانیه ای ضمن تأکید بر حضور گسترده مدیران و کارکنان این اداره کل در راهپیمایی روز قدس از عموم مردم شهیدپرور استان برای شرکت در راهپیمایی دعوت کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تأمین‌اجتماعی قم،در بخشی از این بیانیه آمده است: روز قدس به عنوان سمبل و نماد جاویدان حمایت از حق و مبارزه با باطل در قلوب مسلمانان جهان نقش بسته است.

بیانیه تاکید کرده است:امام خمینی(ره) با رهبری پیامبر گونه خود مسیری روشن را برای تمامی مسلمانان و آزادگان جهان ترسیم فرمودند و مردم ایران با ارشادات رهبری فرزانه انقلاب مفتخر به پرچمداری این مبارزه مقدس هستند.

در این بیانیه تصریح شده که:مدیران و کارکنان اداره کل تأمین اجتماعی در سالروز آن ابتکار و حرکت دوران ساز امام راحل باردیگر به یاری مسلمانان ستمدیده فلسطین به پا می‌خیزند و در کنار اقشار مختلف مردم ایران و تمامی مسلمانان جهان برسر رژیم جنایت‌کار و کودک‌کش صهیونیستی و سایر جریان‌های قدرت همچون حکومت عربستان و... که ستم علیه مسلمانان را ویژگی خود قرار داده‌اند، فریاد می‌زنند تا بانگ آزادی فلسطین از چنگال اشغالگران بار دیگر درتمامی جهان طنین انداز شود.

بیانیه خاطرنشان ساخته است:چشم امید مردم فلسطین و محافظان نخستین قبله گاه مسلمین در روز قدس به مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان است.

در پایان بیانیه آمده است:ما مدیران و کارکنان اداره کل تأمین اجتماعی استان قم به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی لبیک می‌گوییم و از مردم بزرگوار و حقیقت‌جوی قم دعوت می‌کنیم تا در این روز شریف بار دیگر اتحاد و یکپارچگی مسلمانان را در برابر دشمن صهیونیستی به نمایش گذارند.

راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و در حمایت از ملت فلسطین برگزار می‌ شود.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha