پیشخوان روزنامه ها
پرسش وپاسخ
کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ آذر
  • اِلخَميس ٢٥ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Thursday, December 14, 2017
شناسه خبر: 48752
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ چهارشنبه ۵ مهر، ساعت 10:16
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۷/۵

تعریف حراست

حراست در لغت به معنای پاسداری و مراقبت کردن می باشد . از لحاظ عرف اداری حراست به نهادی گفته می شود که در قلب تشکیلات یک سازمان وجود داشته و وظیفه خطیر مراقبت از سلامت اجزای ریز و درشت آن تشکیلات را در برابر انواع و اقسام انحراف های موجود به عهده دارد

اداره حراست به منظور حفظ اصول و تعمیق ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجادنظم و انسجام در اداره تشکیلات سازمانی فعالیت میکند تا ضمن ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب هر گونه انحراف و تخلف را در امور اجرائی کشف نماید و گزارشها و رهنمودهای لازم را در این زمینه به مراجع ذیصلاح ارسال دارد.

حراست به عنوان مشاور مدیریت

حراست به عنوان چشم مدیر در سازمان و با توجه به اشراف اطلاعاتی که به مجموعه دارد می تواند مشاور خوبی برای مدیریت محسوب شود. که حراست بیمارستان سلمان فارسی بوشهر تاکنون این وظیفه را به نحو احسن انجام داده است.

واحد حراست بیمارستان از واحدهای پشتیبانی بوده و در قسمت  امور داری و مالی بیمارستان واقع گردیده است که مسئولیت آن به عهده آقای عبدالرحیم جهان آرا می باشد.

 تلفن تماس: 113

 

تلگرام سراسری - استان ها
نظرات | 0 نظر
captcha
بیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 0/7354 sec