• ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير
  • اِلأَحَّد ٩ ذو القعده ١٤٣٩
  • Sunday, July 22, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۱ تير ساعت 15:32 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۱ ساعت 15:32 | تعداد بازدید: 82 | کد مطلب: 62233

بازدید مدیرکل تامین اجتماعی استان قم از گروه صنعتی لینا

مدیرکل تامین اجتماعی استان قم به همراه هیاتی، از واحد های تولیدی گروه صنعتی لینا واقع در شهرک صنعتی شکوهیه قم ، همزمان با هفته تامین اجتماعی بازدید کرد .
بازدید مدیرکل تامین اجتماعی استان قم از گروه صنعتی لینا

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،علی اصغر دادخواه در این بازدید که ٢ ساعت به طول انجامید با حضور در سالن های تولید گروه صنایع غذایی لینا نیک ،از نزدیک با فعالیت های این واحد مواد غذایی بزرگ آشنا شد.

وی در گفت و گو با کارگران این گروه صنعتی ، کارگران را شریف ترین انسانها در خدمت به خانواده عنوان کرد و گفت:کارگران با تلاش خود،هم اقتصاد جامعه را شکوفا می کنند و هم کانون گرم خانواده خود را امید می بخشند.

دادخواه رعایت حق و حقوق کارگران را از وظائف کارفرمایان دانست و افزود:کارفرمایان باید قبل از به کارگیری کارگران،«معاینات قبل از استخدام» آنان را به نحو احسن انجام دهند.
مدیرکل تامین اجتماعی قم از کارفرمایان خواست در ارسال لیست حق بیمه کارگران دقت لازم را داشته باشند تا حقی از هیچ کارگری پایمال نشود.
وی با اشاره به عناوین شغلی مربوط به مشاغل سخت و زیان آور اظهار کرد:کارفرمایان تدابیری اتخاذ کنند تا عوامل محیطی تاثیرگذار بر شغل کارگران تا حدّ امکان تقلیل یابد و این تصریح قانون است که بر عهده کارفرما گذارده شده است.

وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی حامی اشتغال پایدار است تصریح کرد:حمایت از تولید کننده اصلی ترین راه رسیدن به توسعه پایدار است و همه مسئولان و متولیان تامین اجتماعی قم تمام تلاش خود را برای جلوگیری از موانع تولید به کار می برند تا با تولید بیشتر اقتصاد پویاتری شاهد باشیم.

دادخواه با اشاره به برخی مشکلات واحدهای تولیدی در استان قم تاکید کرد:تامین اجتماعی استان قم در خصوص واحدهای تولیدی صنعتی و خدماتی که دچار بحران شده اند با تقسیط بدهی ها و بخشودگی جرائم بیمه ای به کمک آنان آمده و در حد توان،مانع از تعطیلی صنایع می شود.

رئیس هیئت مدیره گروه صنایع غذایی لینا نیک در این بازدید از همراهی و همدلی مجموعه تامین اجتماعی قم با واحدهای تولیدی استان قدردانی کرد.

مهندس سعید یوسف زاده گفت:تامین اجتماعی با درک شرائط خاص و مشکلات واحدهای تولیدی استان با تقسیط بدهی آنها به این سازمان،گام موثری در رفع موانع برداشته است.

وی در این دیدار اظهار داشت: بیش از ١٧سال از تاسیس این شرکت می گذرد و تاکنون شعار این شرکت تولید وعرضه محصولات غذایی سالم بوده است وخوشبختانه به این وعده خود عمل کرده ایم.

بر اساس این گزارش در جریان این بازدید کارگران مسائل و مشکلات بیمه ای خود را با مدیرکل تامین اجتماعی قم مطرح کردند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۱ تير ساعت 15:32 | تعداد بازدید: 82 | کد مطلب: 62233
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1012 sec